facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

ZAPROSZENIE

2017-10-18
A- A +A

            Dyrektor i pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zwoleniu zapraszają pedagogów szkolnych oraz nauczycieli - specjalistów prowadzących zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej na spotkanie w dniu 26.10.2017r. (czwartek), godz. 10.00 w budynku dawnego Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu.

             Spotkanie ma na celu omówienie zasad współpracy wynikających ze zmian w przepisach prawa oświatowego, dotyczących organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

            Chętnych prosimy o zapisy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zwoleniu do dnia 23.10.2017r.  (osobiście w sekretariacie Poradni lub telefonicznie pod numerem 48 676 26 13).

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza