facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Zaproszenie na konferencję

2016-04-28
A- A +A

K O N F E R E N C J A –

„ZACHOWANIA AUTODESTRUKCYJNE - MODA CZY SPOSÓB RADZENIA SOBIE Z BÓLEM PSYCHICZNYM ?”

 

17 maja 2016 r. o godz.11°° w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu (nowy budynek, wejście od ulicy Sienkiewicza) odbędzie się konferencja dla nauczycieli szkół podstawowych (II-gi etap edukacyjny), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz pracowników instytucji działających na rzecz dziecka i rodziny, na temat „Zachowania autodestrukcyjne - moda czy sposób radzenia sobie z bólem psychicznym?”. Organizatorem konferencji jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna  w Zwoleniu.

 

Patronat honorowy objęli:

 

·         Waldemar Urbański            -           Starosta Zwoleński

·         Bogusława Jaworska           -           Burmistrz Zwolenia

 

 

Prelegenci konferencji:

 
Marta Witkowska – Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie „Jak reagować w sytuacji ucznia  z zaburzeniami odżywania i samouszkadzającego się  w szkole”.

Lucyna Kicińska - Fundacja Dzieci Niczyje w Warszawie „Czasem nie mogę się powstrzymać... - jak dzieci samookaleczające się szukają pomocy”.

Joanna Zubrzycka – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zwoleniu prezentacja programu „Chronimy dzieci”.

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza