facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Zaproszenie na konferencję „Zrozum mnie - świat widziany oczami dziecka z niepełnosprawnością”

2018-04-06
A- A +A

Dyrektor i Pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zwoleniu,  biorąc pod uwagę priorytety polityki oświatowej państwa oraz potrzeby środowiska lokalnego dotyczące  problematyki edukacji włączającej, dnia 24 kwietnia 2018 r. o godz. 12.30 zapraszają na konferencję „Zrozum mnie - świat widziany oczami dziecka z niepełnosprawnością”.

Konferencja ma na celu przekazanie praktycznych wskazówek do pracy z dzieckiem/ uczniem niepełnosprawnym w przedszkolu i szkole ogólnodostępnej. Tematyka w szczególności będzie dotyczyła uczniów  z  niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz dzieci z autyzmem. Ponadto przedstawione zostaną  wspomagające  metody komunikacji z elementami AAC. 

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu (nowy budynek, wejście od ulicy Sienkiewicza) i kierowana jest do dyrektorów szkół, specjalistów, nauczycieli, rodziców oraz przedstawicieli instytucji świadczących pomoc na rzecz dziecka i rodziny z terenu Powiatu Zwoleńskiego.

 Patronat honorowy nad wydarzeniem objął: Starosta Zwoleński Pan Waldemar Urbański.

Chętnych prosimy o zapisy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zwoleniu do dnia 18.04.2018r.  (osobiście w sekretariacie lub telefonicznie pod numerem 48 676 26 13).

                                                               Serdecznie zapraszamy.

                                                               Dyrektor i Pracownicy Poradni

 

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza