facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

XX Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Zwoleńskiego

2018-02-06
A- A +A
W dniu 3 lutego 2018 r. w sali gimnastycznej należącej do Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu odbył się XX Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Zwoleńskiego. W tym roku wydarzenie zgromadziło 96 uczestników z całej Polski. 
Zawody oficjalnie otworzył Arkadiusz Sulima - Wicestarosta Zwoleński. Podziękował za przybycie i życzył zdrowej rywalizacji oraz samych wygranych pojedynków. Turniej rozgrywany był w 6 kategoriach. Poziom całych rozgrywek był bardzo wysoki, jednak to w kategorii OPEN mężczyzn odbyło się najwięcej emocjonujących batalii.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
Kat. Dziewcząt rocznik 2005-2007:
1. Sylwia Stola
2. Kinga Bańkowska
3. Martyna Nędzi
Kat. OPEN Kobiet:
1. Wiktoria Serafin
2. Klaudia Janicka
3. Grażyna Zawadzka
Kat. Chłopców rocznik 2005-2007:
1. Kacper Gleguła
2. Daniel Suwała
3. Kamil Wiktorowski
Kat. Chłopców rocznik 2002-2004:
1. Sebastian Sobczyk
2. Dominik Chołuj
3. Michał Kępczyński
Kat. Chłopców szkoły średnie:
1. Bartłomiej Żak
2. Kacper Kawecki
3. Bartosz Moryc
Kat. OPEN mężczyzn:
1. Marcin Grzyb
2. Artur Kasprzak
3. Paweł Gawryołek


Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczali Waldemar Urbański - Starosta Zwoleński oraz Arkadiusz Sulima - Wicestarosta. Wszyscy uczestnicy opuszczali halę z uśmiechami na twarzach, bo jak sami podkreślali, w tej grze najwazniejsza jest zabawa!!!
Starostwo Powiatowe w Zwoleniu kieruje podziękowania dla Arosława Jakóbika - Dyrektora ZSR-T w Zwoleniu za udostępnienie sali gimnastycznej oraz nauczycielom wychowania fizycznego w ZSR-T za pomoc w ogranizacji 20. edycji Turnieju o Puchar Starosty Zwoleńskiego
Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza