facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

XVIII BIEG PRZEŁAJOWY WOKÓŁ GNIAZDA OJCZYSTEGO JANA KOCHANOWSKIEGO w ramach GRAND PRIX Jana Kochanowskiego

2017-06-07
A- A +A
18 czerwca 2017r. w Sycynie odbędzie się Festyn Rodzinny „W gościnnym gnieździe ojczystym Jana Kochanowskiego” XVII Dni Sycyny. Tradycyjnie już zostanie on zainaugurowany biegiem przełajowym – Wokół gniazda ojczystego Jana Kochanowskiego. Rejestracja oraz weryfikacja zawodników będzie możliwa w sekretariacie działającym przy szkole podstawowej w Sycynie od godz. 11:00-11:30. Biegi rozpoczną się o godz. 12:00. Karty zgłoszeniowe - zbiorowe(w załączniku) należy dostarczyć do pokoju nr 13 w budynku Starostwa Powiatowego w Zwoleniu, ul. Wł. Jagiełły 4, 26-700 Zwoleń lub na adres e-mail j.krol@zwolenpowiat.pl do 14.06.2017r. do godz. 14:00!!!! Zgłoszenia indywidualne będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 11:30.
Zawodnicy startujacy w kategorii open rejestrują się na stronie pod linkiem:

http://dostartu.pl/xvii-bieg-wokol-gniazda-ojczystego-jana-kochanowskiego-v900.pl.html

Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku wolnych miejsc na liście startowej można rejestrować się w sekretariacie zawodów do godz. 11:30.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie biegu, który dostępny jest w załączniku poniżej.

* REGULAMIN BIEGU

* KARTA ZGŁOSZENIOWA

* MAPKA Z WYZNACZONĄ TRASĄ


Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza