facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Wystartowała oficjalna strona Powiatu Zwoleńskiego na Facebook’u

2016-09-01
A- A +A
Dnia 1 września 2016 roku została uruchomiona oficjalna strona Powiatu Zwoleńskiego – Starostwa Powiatowego w Zwoleniu na Facebook’u.

Inaugurujący post został umieszczony przez Starostę Zwoleńskiego Waldemara Urbańskiego.

Pierwszy dzień naszej obecności na tym bardzo popularnym serwisie społecznościowym obfitował w wiele bardzo ważnych wydarzeń dla lokalnej społeczności. Z wydarzeń tych zamieściliśmy już relacje fotograficzne i krótkie posty.

Zachęcamy wszystkich Państwa do śledzenia naszych postów na Fecebook’u. Będziemy się starali dzielić się z Państwem najbardziej aktualnymi informacjami i relacjonować ważne wydarzenia dotyczące działalności Starostwa Powiatowego w Zwoleniu i innych jednostek organizacyjnych powiatu.

Mamy nadzieję, że nasza strona na Facebook’u będzie chętnie odwiedzana przez mieszkańców powiatu i innych użytkowników tego serwisu.

 
Edyta Sulima

Sekretarz Powiatu
Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza