facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

WOŚP 2016 w powiecie zwoleńskim

2016-01-05
A- A +A

10. stycznia 2016 roku w powiecie zwoleńskim zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ponad 120 wolontariuszy będzie zbierało pieniądze pod hasłem „MIERZYMY WYSOKO”. Tegoroczny cel zbiórki to pediatria  i godna opieka ludzi w podeszłym wieku.

W Zwoleniu w godz. 15:30-18:45, w kinie ŚWIT odbędzie się koncert zespołów artystycznych oraz licytacja mnóstwa gadżetów WOŚP. W tym roku będzie można wylicytować m.in.

- fotel Burmistrza Zwolenia

- fotel Starosty Zwoleńskiego

- koszulki i plakaty podpisane przez Jurka Owsiaka

- koszulkę libero drużyny siatkarskiej CERRAD CZARNI RADOM

- piłki do koszykówki z podpisami zawodników ROSY RADOM

Po koncercie wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Plac Kochanowskiego gdzie odbędzie się zabawa z DJ Piotrkiem, która zostanie zakończona „ŚWIATEŁKIEM DO NIEBA”.

Organizatorami WOŚP w powiecie zwoleńskim są:

- Starostwo Powiatowe w Zwoleniu

- Urząd Miejski w Zwoleniu

- Dom Kultury w Zwoleniu

- PSP w Zwoleniu

- FML w Zwoleniu

WIADOMOŚĆ DLA WOLONTARIUSZY I OPIEKUNÓW!!!

Wszystkich wolontariuszy i opiekunów zapraszamy do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Zwoleniu, która mieści się na ul. Lubelskiej 6. Uczestnicy WOŚP będą mogli się tam ogrzać i zjeść ciepły posiłek. Lokal sztabu będzie otwarty od godz. 9:00.

Liczenie zebranych pieniędzy odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zwoleniu na ul. Wł. Jagiełły 4 od godz. 14:00.

 

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza