facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Tradycyjne spotkanie noworoczne w Domu Kultury w Zwoleniu

2014-12-30
A- A +A
Dnia 29 grudnia 2014 r. odbyło się w Domu Kultury w Zwoleniu tradycyjne spotkanie noworoczne zorganizowane przez Starostę Zwoleńskiego Waldemara Urbańskiego i Burmistrz Zwolenia Bogusławę Jaworską, na które zaproszeni zostali samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji i organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu zwoleńskiego.
Coroczne organizowane przez władze powiatu zwoleńskiego i gminy Zwoleń spotkanie noworoczne stało się okazją do podsumowania najważniejszych wydarzeń i osiągnięć minionego roku i złożenia życzeń na Nowy 2015 Rok. Dokonania samorządu powiatowego przedstawił Starosta Zwoleński Waldemar Urbański, zaś gminnego Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska.
W swoich wystąpieniach podkreślali, że realizacja tak wielu inwestycji i projektów w minionym roku była możliwa  dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy z radnymi w obydwu samorządach, a także dzięki sumiennej i ciężkiej pracy pracowników Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego.
Podziękowali także za wyraz społecznego zaufania, otrzymany w ostatnich wyborach samorządowych, który pozwolił im po raz kolejny na sprawowanie tak ważnych funkcji. Zapewnili jednocześnie, iż dołożą wszelkich starań, aby rozwój miasta Zwoleń i Powiatu Zwoleńskiego zwiększał komfort życia jego mieszkańców.
Podzielili się także z zebranymi zamierzeniami na 2015 rok. Starosta Waldemar Urbański poinformował o planowanych inwestycjach drogowych, a także o zadaniach skierowanych na zwoleńską służbę zdrowia, a głównie szpital.
Spotkanie stało się oczywiście okazją do złożenia życzeń szczęścia, pomyślności i pasma sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku dla wszystkich uczestników i mieszkańców naszej lokalnej wspólnoty.
Uroczystość uświetnił koncert Chóru Kameralnego Domu Kultury i Młodzieżowego Zespołu Wokalnego, a także solistki Klaudii Świątek. O sukcesach grup wokalnych działających w Domu Kultury w Zwoleniu opowiadała z dumą Dyrektor tej placówki Natalia Anna Wieczerzyńska.
                                                                                                                        
Edyta Sulima
Sekretarz Powiatu
 
Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza