facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Szkolenie informacyjno - warsztatowe pn. „Trening pewności siebie”

2015-11-05
A- A +A

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu wraz z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Zwoleniu zaplanowało organizację cyklu szkoleń dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu zwoleńskiego pn. „Trening pewności siebie”.

W dniu 27.10.2015r. w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i w sali Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Zwoleniu odbyło się pierwsze spotkanie.

W szkoleniu wzięły udział dzieci z rodzin zastępczych będące uczniami gimnazjum oraz ich rodzice zastępczy.

 Szkolenie poprowadzili pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zwoleniu:

  1. Pani Magdalena Michałowska – Kmiecik

  2. Pani Izabela Młyńska

  3. Pani Joanna Zubrzycka

 Celem spotkania było wzmocnienie samooceny i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Szkolenie było również okazją do zintegrowania się dzieci, a także rodziców. Dzieci poznały praktyczne sposoby radzenia sobie z zaczepkami i obrażaniem ze strony rówieśników. Przygotowano również materiały dla rodziców dotyczące przemocy w szkole. Kolejne spotkanie odbędzie się 17.11.2015r.

 

Barbara Śliwa

Kierownik PCPR w Zwoleniu

 

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza