facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Sprawozdawcze Wolne Zebranie Członków Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Rodzinie i Poszkodowanym

2014-05-05
A- A +A
W dniu 27.03.2014 r. o godzinie 10:00 w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Zwoleniu odbyło się Sprawozdawcze Wolne Zebranie Członków Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Rodzinie i Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych w Zwoleniu.

Porządek zebrania obejmował:
- sprawozdanie z działalności Zarządu Stowarzyszenia przedstawione przez przewodniczącą Stowarzyszenia Panią Zofią Ziemkiewicz,
- sprawozdanie Komisji Rewizyjnej,
- podjęcie uchwał w sprawie:
a) absolutorium dla Zarządu
b) określenie głównych kierunków działania i budżetu Stowarzyszenia na 2014 rok,
- sprawy różne,

W trakcie dyskusji Kierownik PCPR pani Barbara Śliwa omówiła zaplanowane na rok 2014 działania nakierowane na pomoc niepełnosprawnym na tle środków finansowych PFRON i POKL.
Zabierając głos w dyskusji Starosta Zwoleński pan Waldemar Urbański szczegółowo odniósł się do możliwości finansowych samorządu na tle rosnących potrzeb mieszkańców w tym zakresie, zauważając, że pomimo iż z roku na rok są to środki większe, to ciągle nie zaspokajają wszystkich potrzeb niepełnosprawnych.

W spotkaniu wzięli udział:
Starosta Zwoleński – Pan Waldemar Urbański
Etatowy Członek Zarządu Powiatu Zwoleńskiego – Pan Stefan Bernaciak
Kierownik PCPR w Zwoleniu – Pani Barbara Śliwa
Członkowie Stowarzyszenia

Barbara Śliwa
Kierownik PCPR

    


Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza