facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Powiatowe ćwiczenie obronne pod kryptonimem „ZWOLEŃ 2017”

2017-09-15
A- A +A

W dniach 21 – 22 września 2017 roku na terenie powiatu zwoleńskiego przeprowadzone będzie w ramach szkolenia obronnego powiatowe kompleksowe ćwiczenie obronne pod kryptonimem „ZWOLEŃ 2017” na temat: „Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z Planu Operacyjnego Funkcjonowania Powiatu Zwoleńskiego w warunkach zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny”.

W drugim dniu ćwiczenia tzn. 22.09.2017 r. (piątek) przeprowadzony zostanie epizod praktyczny tzn. w godzinach od 10.00 do 12.00 w Spółdzielni Ogrodniczej „EXPORT-IMPORT” w Zwoleniu gdzie zgodnie z założeniem dojdzie do uszkodzenia i wycieku amoniaku z instalacji chłodniczej co spowoduje zagrożenie m.in. dla osób przebywających w Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu w którego wyniku przeprowadzona będzie ewakuacja pracowników i uczniów z budynku szkoły i internatu.

UWAGA

W czasie ćwiczenia będzie wyłączona z ruchu ul. Sienkiewicza, na odcinku od skrzyżowania z ul. 11 Listopada do wjazdu na osiedle mieszkaniowe.

Za utrudnienia przepraszamy.

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza