facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Powiat Zwoleński otrzymał dotację celową z budżetu państwa na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej

2017-12-01
A- A +A

Powiat Zwoleński otrzymał dotację celową z budżetu państwa na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w sprzęt i aparaturę medyczną. Pozyskana kwota w wysokości 5 400 zł po 2 700 zł dla Zespołu Szkół Licealnych i Zespołu Szkół Rolniczo- Technicznych pozwoli na poprawę jakości świadczonych usług, dostępności do profilaktycznej opieki zdrowotnej nad młodzieżą w środowisku nauczania i wychowania sprawowanej na wysokim poziomie. W ramach dotacji zostaną zakupione: szafki przeznaczone do przechowywania leków, wyrobów medycznych i środków pomocniczych, biurka, aparaty do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi z kompletem mankietów dla dzieci i dorosłych, tablice- siatki centylowe wzrostu i masy ciała oraz inne pomoce do wykonywania testów przesiewowych i interpretacji ich wyników, a także przenośne apteczki pierwszej pomocy z wyposażeniem.Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza