facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Podsumowanie 12-tygodniowego programu redukcji masy ciała realizowanego przez SPZZOZ w Zwoleniu

2014-07-11
A- A +A

Mieszkańcy Zwolenia i okolic wzięli udział w przygotowanym przez Instytut Żywności i Żywienia bezpłatnym 12-tygodniowym programie redukcji masy ciała. IŻŻ realizuje projekt we współpracy z dwiema placówkami medycznymi w każdym województwie .W  województwie mazowieckim oprócz nas  w  programie uczestniczy ośrodek z Warszawy.

W programie wzięło udział 50 osób. Chodziły one na zajęcia sportowe, korzystały z porad lekarskich, dietetycznych i psychologicznych. Do końca programu wytrwało 43 osoby. Łącznie zrzuciły one około 210 kg.

Spośród uczestników programu 6 osób, które straciły najwięcej kilogramów, otrzyma nagrody. Pierwsze miejsce zajęła uczestniczka, która straciła 12, 7 kg.

 DARMOWE KONSULTACJE DIETETYCZNE W ZWOLENIU ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW.

Niezależnie od 12-tygodniowego programu redukcji masy ciała, w SPZZOZ w Zwoleniu działa dietetyczny punkt konsultacyjny, w którym pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych porad żywieniowych. Dla pacjentów korzystających z takich porad zostały przygotowane ciekawe materiały edukacyjne, które mają im pomóc we wprowadzeniu w życie zasad zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.

Zapisy do punktu dietetycznego można dokonać w Zakładzie Rehabilitacji osobiście lub pod nr. tel.(48) 676 20 37.

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza