facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2014-05-05
A- A +A
Wzorem lat ubiegłych takze w 2014 roku rozgrywany jest Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Głównym celem turnieju jest promowanie oraz upowszechnianie zachowań podnoszących bezpieczeństwo i kulturę w ruchu drogowym wśród dzieci i młodziezy szkolnej.
Harmonogram organizacji poszczególnych etapów turnieju na terenie powiatu zwoleńskiego uwzględniający zapisy regulaminów Turnieju przedstawia się następująco:
•    eliminacje klasowe i szkolne powinny być przeprowadzone
do 31.03.2014r.
•    eliminacje gminne powinny odbyć się do 04.04.2014r.
•    zgłoszenia druzyn do turnieju powiatowego nalezy dokonać w terminie
do 07.04.2014 r. do Starostwa Powiatowego w Zwoleniu ul. Władysława Jagiełły 4
•    eliminacje powiatowe zostaną przeprowadzone 09 kwietnia 2014 r.
w Zespole Szkół w Tczowie o godz. 9.00
Kolejne etapy będą przeprowadzone w ustalonych terminach zgodnie
z postanowieniami regulaminów.  
Prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione zapisy regulaminowe.
Aktualne regulaminy dostępne na stronie Polskiego Związku Motorowego
w zakładce „bezpieczeństwo→ turnieje”, pod adresem:
http://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego/turnieje
Zgłoszenia zwycięskich druzyn z eliminacji gminnych do eliminacji powiatowych powinny zawierać: nazwę szkoły, nazwiska uczniów, daty urodzenia oraz nazwiska opiekunów druzyn szkolnych.
Uczestnicy eliminacji wszystkich szczebli muszą posiadać i przedstawić do wglądu: kartę rowerową, legitymację szkolną, pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w Turnieju i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji Turnieju, zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców (opiekunów prawnych) o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju.Sprawę prowadzi:
Mirosław Solecki tel. 48-676-33-89 w.16
e-mail: pczk@zwolenpowiat.pl

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza