facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (BRD)

2015-04-22
A- A +A
Wzorem lat ubiegłych także w 2015 roku rozgrywany jest Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Głównym celem turnieju jest promowanie oraz upowszechnianie zachowań podnoszących bezpieczeństwo i kulturę w ruchu drogowym wśród dzieci i młodzieży szkolnej.
Harmonogram organizacji poszczególnych etapów turnieju na terenie powiatu zwoleńskiego uwzględniający zapisy regulaminów Turnieju przedstawia się następująco:
·        eliminacje klasowe i szkolne powinny być przeprowadzone do 04.04.2015r.
·        eliminacje gminne powinny odbyć się do 20.04.2015r.
·        zgłoszenia drużyn do turnieju powiatowego należy dokonać w terminie do 27.04.2015 r. do Starostwa Powiatowego w Zwoleniu ul. Wł. Jagiełły 4
·        eliminacje powiatowe zostaną przeprowadzone 29 kwietnia 2015 r. w Publicznym Gimnazjum w Przyłęku o godz. 9.00
Kolejne etapy będą przeprowadzone w ustalonych terminach zgodnie z postanowieniami regulaminów. 
Aktualne regulaminy dostępne na stronie Polskiego Związku Motorowego w zakładce „bezpieczeństwo→ turnieje”, pod adresem:
http://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego/turnieje
Zgłoszenia zwycięskich drużyn z eliminacji gminnych do eliminacji powiatowych powinny zawierać: nazwę szkoły, nazwiska uczniów, daty urodzenia oraz nazwiska opiekunów drużyn szkolnych (wzory zgłoszeń dostępne w załączeniu).
Uczestnicy eliminacji wszystkich szczebli muszą posiadać i przedstawić do wglądu: kartę rowerową, legitymację szkolną, pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w Turnieju i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji Turnieju, zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców (opiekunów prawnych) o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju.
 
 
Sprawę prowadzą:
1)    Mirosław Solecki,
2)    Jakub Król,
tel. 48-676-33-89 w.16
e-mail pczk@zwolenpowiat.pl

ZAŁĄCZNIKI
zgłoszenie_podstawówka

zgłoszenie_gimnazjum

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza