facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej 2015

2015-11-26
A- A +A

Listopad to miesiąc piłki ręcznej w powiecie zwoleńskim. Zakończyły się rozgrywki zarówno na szczeblu szkół podstawowych jak i gimnazjalnych. Zwycięstwo w zawodach oznaczało promocję do rozgrywek międzypowiatowych. Mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom, dlatego trenerzy i wychowawcy z optymizmem, i nadzieją na sukces jadą na kolejną fazę zawodów.

W zawodach brały udział zespoły z Kazanowa, Zwolenia, Tczowa, Czarnolasu, Policzny i Kowalkowa. Awans  ze szkół podstawowych uzyskali chłopcy ze Zwolenia i dziewczęta z Czarnolasu, ze szkół gimnazjalnych wygrywali chłopcy ze Zwolenia oraz dziewczęta z Tczowa. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Puchary, piłki, statuetki i dyplomy ufundowało Starostwo Powiatowe w Zwoleniu.

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza