facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

Dar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla szpitala SPZZOZ w Zwoleniu

2016-09-30
A- A +A

Powiatowy Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zwoleniu w roku bieżącym po raz 17. zagrał na rzecz Fundacji. XXIV Finał WOŚP był dla Powiatu Zwoleńskiego szczególny. W roku 2016 zebraliśmy rekordową kwotę - ponad 66 tysięcy złotych. Dzięki zaangażowaniu setek wolontariuszy, opiekunów, władz samorządowych, szkół i przedsiębiorców z naszego regionu przekazaliśmy podczas dotychczasowej działalności około pół miliona złotych!!!!
Wielkia Orkiestra Świątecznej Pomocy zauważyła nasze dokonania oraz osiągnięcia i przekazała do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego będącego w strukturze SPZZOZ-u w Zwoleniu wsparcie w postaci:

- podnośnik elektryczny – 1 szt.

- wózek inwalidzki z podparciem – 3 szt.

- materace p/odleżynowe do leczenie odleżyn do IV° - 2 szt.

- łóżka sterowane pilotem zaopatrzone w materace – 38 szt.

- szafki przyłóżkowe - 38 szt.


Z tej pomocy zadowoleni będą przede wszystkim pacjenci naszego szpitala i jednocześnie będzie to wyzwanie dla Powiatowego Sztabu WOŚP w Zwoleniu, żeby grać do końca Świata i jeden dzień dłużej.


 

Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza