facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

BIEG PRZEŁAJOWY - Wokół gniazda ojczystego Jana Kochanowskiego

2016-05-13
A- A +A
5 czerwca 2016r. w Sycynie odbędzie się festyn „Dni Sycyny - VIII Spotkania Ludowych Kultur Europejskich na Ziemi Jana Kochanowskiego”. Tradycyjnie już zostanie on zainaugurowany biegiem przełajowym – Wokół gniazda ojczystego Jana Kochanowskiego. Rejestracja oraz weryfikacja zawodników będzie możliwa w sekretariacie działającym przy szkole podstawowej w Sycynie od godz. 11:00. Biegi rozpoczną się o godz. 13:00. Karty zgłoszeniowe - zbiorowe(w załączniku) należy dostarczyć do pokoju nr 5a w budynku Starostwa Powiatowego w Zwoleniu, ul. Wł. Jagiełły 4, 26-700 Zwoleń(Pan Jakub Król) lub na adres e-mail: j.krol@zwolenpowiat.pl do 02.06.2015r. do godz. 14:00!!!! Zgłoszenia indywidualne będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 12:00(zgłoszenia zbiorowe w dniu zawodów nie będą przyjmowane). Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie biegu, który dostępny jest w załączniku poniżej.

Po raz pierwszy w tym roku uczestnicy IV kategorii(OPEN) pobiegną nową trasą(załącznik nr 1)!!!!

* Trasa biegu dla kategorii IV(OPEN)

* Trasa biegu dla kategorii I-III

* REGULAMIN BIEGU

* KARTA ZGŁOSZENIOWA


Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza