facebook
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
mapka Kazanów Przyłęk Policzna Zwoleń Tczów

27. FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!!

2019-01-10
A- A +A
SIE MA Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2019 roku zagra najwspanialsza i najgłośniejsza orkiestra na świecie!!!W powiecie zwoleńskim 110 wolontariuszy będzie kwestować pod hasłem "GRAMY DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA - na zakup sprzętu specjalistycznego szpitali dziecięcych". W Kinie Świt w dniu finału w godz. 15:00-19:00 odbędzie się koncert połączony z licytacją. Wystąpią: Młodzieżowy Zespół Wokalny z Domu Kultury w Zwoleniu, uczniowie z PSP w Zwoleniu, zespoły taneczne FLOW i JANET KIDS, Zespół Piątkowy Stok. Można będzie wylicytować wiele cennych i wspaniałcyh rzeczy!!! Przedmioty będziemy prezentować na bieżąco na naszym profilu fejsbukowym. Gorąco zachęcamy do wspólnego grania!!! Do zobaczenia w niedzielę!!!
Program Regionalny - Mazowsze Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

dla rozwoju Mazowsza